Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися
X

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Про журнал

img
Анна Рихлюк - головний редактор журналу Наука та метрика

Слово редактора

Сучасна сфера науки та наукометрії надзвичайно динамічна: міжнародні бази даних додають одні журнали, виключають інші, впроваджують нові системи перевірки та новітні інструменти для полегшення та модернізації наукових пошуків. Безумовно, це все впливає й на українську науку. Вона невпинно модернізується у напрямі інтеграції з міжнародним дослідницьким товариством. Тому, основні наукові тенденції постійно змінюються і потребують від вчених нових знань та умінь.

Прослідкувати за всім обсягом наукометричної інформації стає все важче, самостійно це практично неможливо. У зв’язку з цим, мною та моїми колегами, було ініційовано створення видання «Наука та метрика», якому практично немає аналогів в Україні.

Колего, сподіваюся, наше видання стане корисним для Вас! Творімо разом сучасну українську науку!

Анна Рихлюк, головний редактор

Про журнал

«Наука та метрика» – це перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Наше видання допоможе досліднику глибше розуміти значення наукометрії в теперішньому світі, бути в курсі останніх новин, користуватися порадами, щоб успішно йти до своїх наукових цілей тощо. Журнал публікує статті журналістів, інтерв’ю та думки експертів, які щоденно працюють у наукометричній сфері та формують її зміст та значення.

«Наука та метрика» буде корисною вченим, викладачам, редакторам наукових видань, аспірантам, студентам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу, для яких важливо слідкувати за прогресом і тенденціями у цій сфері.

«Наука та метрика» виходить два рази на рік з 2019 року у паперовому та електронному вигляді. Кожний вчений може завантажити видання на сайті, підписавшись на журнал. Підписка безкоштовна. Паперова версія є платною, і її можна придбати, завітавши в редакцію.

Журнал кооперує з багатьма організаціями, які працюють у сфері наукометрії та науки, тому для них створені особливі умови.

  • Кожен постійний клієнт компанії «Наукові Публікації» може отримати примірники видання на безоплатній основі, які можна забрати в офісі компанії.
  • Науковим організаціям, бібліотекам та ЗВО ми пропонуємо стати підписниками журналу і його партнерами та гарантовано отримати друковані видання. Наша редакція самостійно надсилає нові випуски.

На сьогодні журнал «Наука та метрика» активно співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, однією з яких є «Наукові Публікації», що виступає головним спонсором та інформаційним партнером видання.

Якщо Ви бажаєте стати підписником, партнером або автором журналу «Наука та метрика», напишіть на пошту редакції info@nim.media чи заповніть форму для зв’язку на сайті.

Журнал «Наука та метрика» є некомерційним проектом. Наша редакційна команда воліє доносити до сучасного дослідника правдиву та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку наукової діяльності українського вченого.

Важливо!

Видання «Наука та метрика» отримало свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації та свідоцтво суб’єкта видавничої справи, з якими Ви можете ознайомитися нижче.

Партнерам

Журнал «Наука та метрика» запрошує до співпраці:

Партнерство

Видання «Наука та метрика» запрошує наукові організації, бібліотеки, заклади вищої освіти та підприємства стати нашими партнерами та разом розвивати сферу наукометрії та науки в Україні. Двічі на рік ми випускаємо друкований журнал, щоб інформувати вчене товариство про все, що відбувається у науково-публікаційній галузі. Ми формуємо новий погляд та перспективне бачення розвитку наукометрії, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень. Якщо Вам цікавий наш журнал, і Ви хочете систематично отримувати нові випуски, зв'яжіться з нами. Будемо раді співпраці.

Авторство

Редакція журналу "Наука та метрика" запрошує журналістів, оглядачів, науковців, аспірантів до спільного розвитку сфери наукометрії та науки у нашій державі. Хочемо наголосити, що наше видання не публікує наукові статті вчених, ми шукаємо авторів, яким було б цікаво писати свої думки, ділитися досвідом, дослідженнями у науково-публікаційній темі. Команда журналу прагне вивчати український та зарубіжний досвід та допомагати нашим вітчизняним вченим, редакціям, рецензентам розвивати дослідницько-видавничу діяльність у науковому просторі нашої країни, покращуючи вітчизняні наукометричні показники. Якщо Вам цікавий наш проєкт, і Ви хотіли б долучитись до нього, зв’яжіться з нами. Будемо раді співпраці.