Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Про журнал

img
Андрій Цурган - головний редактор журналу Наука та метрика

Слово редактора

Сфера наукометрії та науки постійно розвивається: наукометричні бази даних прописують нововведення, змінюють правила, виключають зі списків одні наукові журнали та додають інші. Українська система освіти та фінансування задає нові вектори, які націлені на перспективний розвиток, актуалізацію і підтримку різних сфер науки, в той час як основні тенденції постійно змінюються і потребують від вчених нових знань та умінь.

Прослідкувати за всім об’ємом наукометричної інформації практично неможливо, адже це займає безліч часу. У зв’язку з цим, мною та моїми колегами, було прийнято рішення видавати незалежний журнал «Наука та метрика», задля культурно-просвітницького та інформаційного збагачення української вченої спільноти.

Колего, пропоную ознайомитися з опублікованими випусками і, маю надію, що зміст нашого журналу дійсно буде корисним для Вас!

Андрій Цурган, головний редактор

img

Про журнал

«Наука та метрика» – це перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Наше видання допоможе досліднику глибше розуміти значення наукометрії в теперішньому світі, бути в курсі останніх новин, користуватися порадами, щоб успішно йти до своїх наукових цілей тощо. Журнал публікує статті журналістів, інтерв’ю та думки експертів, які щоденно працюють у наукометричній сфері та формують її зміст та значення.

«Наука та метрика» буде корисною вченим, викладачам, редакторам наукових видань, аспірантам, студентам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу, для яких важливо слідкувати за прогресом і тенденціями у цій сфері.

«Наука та метрика» виходить кожного кварталу з 2019 року у паперовому та електронному вигляді. Кожний вчений може завантажити видання на сайті, підписавшись на журнал. Підписка безкоштовна. Паперова версія є платною, і її можна придбати, завітавши в редакцію.

Журнал кооперує з багатьма організаціями, які працюють у сфері наукометрії та науки, тому для них створені особливі умови.

  • Кожен учасник наукового клубу «Scopus в Україні» може отримати примірники видання на безоплатній основі, які можна забрати у нас в редакції або одержати поштою.
  • Науковим організаціям та нашим ВНЗ-партнерам ми пропонуємо стати підписниками журналу і гарантовано отримати друковані видання. Наша редакція самостійно надсилає партнерам партію нового випуску.

На сьогодні журнал «Наука та метрика» активно співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, однією з яких є «Наукові публікації – Publ.Science», що виступає головним спонсором та інформаційним партнером видання.

Якщо Ви бажаєте стати підписником, партнером журналу «Наука та метрика» або учасником наукового клубу «Scopus в Україні», напишіть на пошту редакції info@nim.media чи заповніть форму для зв’язку на сайті.

Журнал «Наука та метрика» є некомерційним проектом. Наша редакційна команда воліє доносити до сучасного дослідника правдиву та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку наукової діяльності українського вченого.

Партнерам

Журнал «Наука та метрика» запрошує до співпраці:

Партнерство

«Наука та метрика» запрошує наукові організації та Вищі навчальні заклади стати нашими партнерами та разом розвивати сферу наукометрії та науки в Україні, інформувати наукове товариство, формувати новий погляд та перспективне бачення у цій сфері, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень.

Авторство

Редакція журналу запрошує до співпраці журналістів, оглядачів, науковців, аспірантів, експертів у сфері наукометрії стати нашими авторами та ділитися своїм думками, досвідом, напрацюваннями на сторінках журналу. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити умови співпраці.