Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Про журнал

img
Андрій Цурган - головний редактор журналу Наука та метрика

Слово редактора

Сфера наукометрії та науки постійно розвивається: наукометричні бази даних прописують нововведення, змінюють правила, виключають зі списків одні наукові журнали та додають інші. Українська система освіти та фінансування задає нові вектори, які націлені на перспективний розвиток, актуалізацію і підтримку різних сфер науки, в той час як основні тенденції постійно змінюються і потребують від вчених нових знань та умінь.

Прослідкувати за всім об’ємом наукометричної інформації практично неможливо, адже це займає безліч часу. У зв’язку з цим, мною та моїми колегами, було прийнято рішення видавати незалежний журнал «Наука та метрика», задля культурно-просвітницького та інформаційного збагачення української вченої спільноти.

Колего, пропоную ознайомитися з опублікованими випусками і, маю надію, що зміст нашого журналу дійсно буде корисним для Вас!

Андрій Цурган, головний редактор

img

Про журнал

«Наука та метрика» – це перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Наше видання допоможе досліднику глибше розуміти значення наукометрії в теперішньому світі, бути в курсі останніх новин, користуватися порадами, щоб успішно йти до своїх наукових цілей тощо. Журнал публікує статті журналістів, інтерв’ю та думки експертів, які щоденно працюють у наукометричній сфері та формують її зміст та значення.

«Наука та метрика» буде корисною вченим, викладачам, редакторам наукових видань, аспірантам, студентам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу, для яких важливо слідкувати за прогресом і тенденціями у цій сфері.

«Наука та метрика» виходить кожного кварталу з 2019 року у паперовому та електронному вигляді. Кожний вчений може завантажити видання на сайті, підписавшись на журнал. Підписка безкоштовна. Паперова версія є платною, і її можна придбати, завітавши в редакцію.

Журнал кооперує з багатьма організаціями, які працюють у сфері наукометрії та науки, тому для них створені особливі умови.

  • Кожен учасник наукового клубу «Scopus в Україні» може отримати примірники видання на безоплатній основі, які можна забрати у нас в редакції або одержати поштою.
  • Науковим організаціям та нашим ВНЗ-партнерам ми пропонуємо стати підписниками журналу і гарантовано отримати друковані видання. Наша редакція самостійно надсилає партнерам партію нового випуску.

На сьогодні журнал «Наука та метрика» активно співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, однією з яких є «Наукові публікації – Publ.Science», що виступає головним спонсором та інформаційним партнером видання.

Якщо Ви бажаєте стати підписником, партнером журналу «Наука та метрика» або учасником наукового клубу «Scopus в Україні», напишіть на пошту редакції info@nim.media чи заповніть форму для зв’язку на сайті.

Журнал «Наука та метрика» є некомерційним проектом. Наша редакційна команда воліє доносити до сучасного дослідника правдиву та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку наукової діяльності українського вченого.

Важливо!

Видання «Наука та метрика» отримало свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, з яким Ви можете ознайомитися нижче.

Партнерам

Журнал «Наука та метрика» запрошує до співпраці:

Партнерство

«Наука та метрика» запрошує наукові організації та Вищі навчальні заклади стати нашими партнерами та разом розвивати сферу наукометрії та науки в Україні, інформувати наукове товариство, формувати новий погляд та перспективне бачення у цій сфері, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень.

Авторство

Редакція журналу запрошує до співпраці журналістів, оглядачів, науковців, аспірантів, експертів у сфері наукометрії стати нашими авторами та ділитися своїм думками, досвідом, напрацюваннями на сторінках журналу. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити умови співпраці.