МОН підписало наказ про затвердження переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у ЗВО та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства. Роботи пройшли конкурс, який допоміг виявити 54 проєкти, що отримують фінансування у 2021 році.

54 проєкти молодих вчених отримують фінансування держави у 2021 році

Конкурс заснували у 2016 році. З того часу 357 проєктів отримали грошову підтримку держави.

Його метою є підтримка та заохочення молодих вчених, а також створення наукових груп, що націлені на вирішення актуальних наукових проблем, підготовку спеціалістів, формування молодого покоління, які будуть розвивати різні вітчизняні галузі науки тощо.

У 2016 році сума фінансування становила 12 млн грн. У 2020 році вона була рекордною -100 млн грн. У 2021 році буде збережено фінансування проєктів на суму понад 100 млн грн.

Вітаємо усіх вчених з перемогою у конкурсі та бажаємо активної реалізації проєктів, а також новітніх ідей і досліджень у прийдешньому році.

Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту МОН

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Українські ЗВО в QS World University Rankings 2021"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також