Засідання Атестаційної колегії МОН ухвалило нові рішення у сфері атестації кадрів вищої кваліфікації. Кількість вчених, що отримали звання та ступені, збільшено.

Низка інших рішень

  • Рекомендовано включити до Переліку наукових фахових видань України категорії «А» 10 наукових видань та до категорії «Б» – 160.
  • 18 виданням відмовлено у включені до Переліку.
  • 6 наукових журналів знято з розгляду.
  • Ухвалено рішення щодо створення 10-ти постійно діючих та 3-х спеціалізованих вчених рад для разового захисту дисертацій. Відмовлено у створенні 4 спеціалізованих вчених рад.

Раніше ми писали про літню атестацію наукових фахівців. 

Голова Атестаційної колегії, т.в.о. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет подякував експертам та членам колегії за професіоналізм і зазначив, що усі питання порядку денного були виважено і принципово розглянуті. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "В Україні збільшилась кількість наукових фахівців".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також