Нещодавно ми писали про плани та зміни в сервісі Scopus. У цій статті зосереджена корисна інформація, що стосується профілю автора та оновлень, які відбулись з ним. Окрім цього, як бонус, вчені зможуть переглянути два корисні відео про інструменти пошуку та основні метрики Scopus. 

База даних працює над тим, щоб вчені могли легко використовувати авторський профіль з максимальною користю для себе, постійно повертатись до контенту, публікуючи там свої роботи знову і знову.

Теперішній вигляд профілю

Профіль автора в Scopus

  • Новий читабельний дизайн.
  • Зрозумілий профіль для роботи.
  • Пріоритетне розташування інформації, логічний порядок.
  • Легкий пошук інших авторів для співпраці.
  • Стало набагато простіше дізнатися про вплив дослідника.
  • Збережено функції, що показують дані про цитування, h-index, співпрацю тощо.

Додаткова інформація про Scopus Preview

► Профіль створюється автоматично, коли автор публікує 2-гу статтю. Важливо, щоб ці дві та більше статей були пов’язані з профілем. Обов’язково слідкуйте за індексацією та перевіряйте свої дані, що подаєте. З високою точністю, використовуючи певний алгоритм, платформа пов’язує статті з профілем на основі даних дослідника, електронної пошти, предметної галузі, цитат, співавторів, приналежності до установи.

► Щоденно база даних отримує оновлення свого вмісту від видавців, створюючи нові авторські профілі. На сьогодні на платформі зосереджено понад 16 мільйонів вчених сторінок.

► Scopus є чітким та динамічним механізмом, що забезпечує якісний доступ до наукової літератури для величезної кількості науковців. База даних постійно працює над вдосконаленням своїх алгоритмів, аналізує діяльність, інструменти наукометричного сервісу.

Як користуватися пошуковою системою Scopus?

► Профіль автора надає досліднику доступ до важливих наукометричних метрик, що можуть мати значення під час подачі заявки на грант, для професійного розвитку тощо.

Детальніше про метрики Scopus

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал: «Національний фонд досліджень України розвиває співпрацю з науково-дослідними організаціями Франції».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також