12 листопада о 20.00 пройде перший ознайомлювальний вебінар з наукометрії «Майбутнє української наукометрії. Україна 2020» з циклу онлайн-зустрічей. Головний організатор події – компанія «Наукові публікації – Publ.Science» за сприянням першого незалежного журналу про наукометрію «Наука та метрика», компанії "Наукові журнали - Journals.Science" та Клубу "Scopus в Україні".  

Головною причиною організації вебінару є проблема замалої інформаційної підтримки українського вченого в питаннях введення і дотримання нормативних документів та міжнародних стандартів до наукових публікацій.

На онлайн-зустрічі кожен учасник дізнається про головні зміни у розвитку сучасної науки та наукометрії в Україні, нові законодавчі акти та необхідність публікацій в міжнародних базах даних Scopus та Web of Science, а також, які можливості для вченого відкриває активна науково-публікаційна діяльність, з чого почати та як дотримуватись усіх вимог.

Ведуча вебінару – Єлизавета Батаєва – експерт у сфері наукового консалтингу, провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

​​​​​​​​​​​​​​

                                                                                                                                                                                        На фото: Єлизавета Батаєва

«Наукові публікації – Publ.Science» є абсолютним лідером у сфері наукометрії та науки в країнах СНД. Вже багато років спеціалісти організації допомагають вченим успішно публікувати їхні наукові праці в журналах, які входять в Scopus та Web of Science. Накопичений досвід компанія вирішила втілити у створенні науково-навчального центру, головною ціллю якого є інформаційне забезпечення вченої спільноти та виведення українських досліджень на міжнародний рівень. Саме для цього було розроблено ряд вебінарів, які направлені на активний діалог та підтримку публікаційної діяльності українських науковців.

Для того, щоб подати заявку на участь в онлайн-зустрічі, необхідно пройти реєстрацію. Для всіх, хто не зможе приєднатись 12 листопада, вебінар «Майбутнє української наукометрії. Україна 2020» пройде повторно 14 листопада о 16.00.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити усі наступні вебінари, присвячені темі наукометрії та науки в Україні.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також