Правильне оформлення наукових джерел відіграє важливе значення у підготовці статті для публікації, особливо якщо це стосується світових видань. Сьогодні ми пропонуємо переглянути нове відео про наступні стилі оформлення наукових джерел "Chicago Style" та "Harvard reference style", щоб українські вчені були в курсі тенденцій, вітчизняних та міжнародних подій у сфері наукометрії та науки.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру.

З відео Ви дізнаєтесь:

1) Ким були створені Chicago Style та Harvard reference style?

2) Які їхні можливості та структура?

3) Чому відбувається модифікація стилів?

4) Де можна уточнити нюанси цих стилів оформлення тощо.

Цикл інформаційних підкастів про найвідоміші міжнародні стилі оформлення будуть виходити щонеділі. Підписуйтесь на наш журнал та слідкуйте за оновленнями.

Окрім цього, науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує вчених приєднатися до Youtube-каналу та з користю проводити карантин для своєї діяльності, переглядаючи відео зі сфери наукометрії та науки. 

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео про 7-ме видання APA Reference Style.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також