Система присвоєння наукових звань — одна з кваліфікаційних систем, якою користуються для оцінювання діяльності вченого. В Україні виокремлюють такі наукові звання: старший дослідник, доцент, професор. Законодавство прописує низку вимог для отримання кожного з них.

Водночас для працівників закладів вищої освіти та для працівників наукових установ існують відмінності в порядку присвоєння звань.

Для того, щоби краще зрозуміти, що таке наукові звання, які вимоги до їхнього отримання та від чого вони залежать, науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації» підготував тематичне відео.

 Переглянувши його, Ви дізнаєтесь:

  • що таке система присвоєння наукових звань;
  • як здобути вчене звання «старший дослідник», «доцент», «професор»;
  • чим відрізняються вимоги присвоєння вчених звань для працівників закладів вищої освіти та наукових організацій;
  • роль публікаційної діяльності вченого (особливо статтей у виданнях, індексованих Scopus/Web of Science) для отримання наукових звань.

Ведуча: спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації» Єлизавета Батаєва.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації» постійно розміщує нові відео про науку та наукометрію в Україні та світі на своєму YouTube-каналі. Долучайтеся!

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також