Кабінет Міністрів України знову призначив нового виконуючого обов’язки Міністра освіти і науки. Ним став ректор Чернігівського державного технологічного університету Сергій Шкарлет. Уряду прийшлось подати ще одну ставку заступника Міністра, тому що лише з цієї посади можна призначити тимчасово виконуючого обов’язки. Тепер у МОН 7 заступників Міністра та держсекретар.

Уряд знову призначив нового в.о. Міністра освіти і науки України

На засіданні прем’єр-міністр Дмитро Шмигаль подякував Любомир Мандзій за виконану роботу на посаді в.о. Міністра. Нагадаємо, перед пані Любомир виконуючим обов'язки Міністра був Юрій Полюхович.

Сергій Шкарлет народився 19 жовтня 1972 року в місті Коканд Ферганської області, Узбекистан. Закінчив Київський політехнічний інститут, навчався за спеціальністю «Математичне забезпечення системи автоматизації». Сергій Миколайович має звання професора та ступінь доктора економічних наук.

Наше видання буде пильно слідкувати за діяльністю новопризначеного в.о.Міністра освіти і науки України.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Топ-10 наукових установ та ЗВО у Scimago Institutions Rankings 2020".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також