Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує вчених приєднатися до циклу вебінарів з наукометрії та одиничних онлайн-зустрічей.​​​​​​​

Мета цього проєкту полягає у наданні якісної інформаційної підтримки українським науковцям, яка допоможе їм краще орієнтуватися в головних темах наукометрії, активізувати науково-публікаційну діяльність у виданнях, що індексуються в Scopus та Web of Science і вийти на міжнародний рівень.

На вебінарах будуть розглянуті наступні теми

  1. Що таке наукометрія, її майбутнє в Україні?
  2. Основи Scopus та Web of Science?
  3. Які на сьогодні існують головні метрики?
  4. Як опублікувати свої статті у Scopus та Web of Science?
  5. Які можуть виникнути проблеми під час самостійної публікації?
  6. Особливості наукового консалтингу тощо.

Ведуча вебінарів з наукометрії: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру

​​​​​​​

Ведуча вебінарів: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру, яка є експертом у сфері наукового консалтингу.

Зареєструватися на цикл дуже легко: необхідно вибрати подію в календарі, яка Вас цікавить, перейти на відповідну сторінку та внести свої дані для реєстрації. Після проходження 4 або 5 тем з повного циклу, учасник отримує сертифікат.  

Участь у вебінарах безоплатна. Старт першого циклу – 21 січня о 20.00.

Перейти та зареєструватися на вебінар можна за  посиланням → ​​​​​​​
Нагадаємо, що нещодавно вийшов матеріал про запланований початок роботи Національного фонду досліджень України.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також