Щорічно у вчених з'являються можливості брати участь у наукових конкурсах та розвивати свою дослідницьку діяльність. Часто вони повторюються, і у науковця є шанс підготуватися на наступний рік, якщо в цьому не вийшло перемогти чи підготувати проєкт. Важливо частіше моніторити перспективну співпрацю.

Добірка наукових конкурсів для вчених. Куди ще можна встигнути подати документи?

Ми зібрали список наукових конкурсів у різних галузях, які є актуальними на сей момент. Беріть участь, щоб продемонструвати потенціал української наукової думки. 

«L’ORÉAL Україна» оголосила конкурс на премію для жінок у науці

ТОВ « L’ORÉAL УКРАЇНА» разом з НАН України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО запровадили премію для жінок, які працюють у науковій сфері. Премія направлена на заохочення та збільшення кількості українських науковиць, які проводять дослідження у галузі STEM: наука, технології, інжиніринг та математика.

Реєстрація відкрита з 17 березня по 30 листопада 2020 року.

Детальніше 

Стартував прийом заявок на премію Юджина Гарфілда 2020

Компанія Clarivate оголосила про початок прийому заявок на нагороду Юджина Гарфілда - 2020 за інновації в аналізі цитування.
Мета: допомогти дослідникам у галузі наукометрії покращувати способи вимірювання впливу наукових досліджень. Комісії важливі інноваційні методи аналізу цитування, а не просте поетапне покращення вже існуючих метрик.

Анкети потрібно надіслати на електронну пошту GarfieldAward@clarivate.com до 30 вересня 2020 року.

Детальніше

Доступ до лабораторій ЄС та дослідження у ядерній сфері МОН на своєму сайті оприлюднило інформацію про те, що у вітчизняних науковців з’явилась унікальна можливість взяти участь в 11 конкурсах, які надають доступу до сучасних наукових лабораторій у сфері ядерних досліджень. Цю новину оголосив Об’єднаний дослідницький центр (JRC) Європейської Комісії у межах програми «Відкритий доступ до дослідницьких інфраструктур JRC».

Детальніше

Мотивація для молодих вчених: 30 стипендій від Верховної Ради

Верховна Рада України ухвалила проєкт Постанови «Про призначення у цьому році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук». Ці стипендії у розмірі 10510 грн (5 прожиткових мінімумів) одержать 30 дослідників.
Прийом документів триває до 31 серпня.

 

Детальніше

«Наука для безпеки людини та суспільства» - конкурс від Нацфонду

Фонд запрошує дослідників до співпраці та оголосив перші два конкурси наукових проєктів. 

Один з них «Наука для безпеки людини та суспільства» продовжено до 21 серпня 2020 року.

Детальніше

 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як шахраї з Харкова обіцяють фейкову публікацію в Scopus!"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також