Інноваційні підприємства України отримають до 200 тисяч євро для свого активного функціонування на 3 роки. Кошти надаватимуться після участі у конкурсі, шляхом допомоги ЄС для України, яка є учасником програми «Горизонт 2020».

З 2015 року Україна є асоційованим членом програми «Горизонт 2020», що допомагає отримувати фінансування на науково-інноваційну діяльність.

               Українські інноваційні підприємства отримають фінансування

В цьому році ми вже одержали фінансування у розмірі 7 млн євро на розвиток наукової сфери та інновацій. Раніше був затверджений порядок конкурсу, за підсумками якого частина грошей має піти на проєкти вчених та інфраструктуру. Тепер Уряд вніс доповнення до порядку і забезпечив фінансову допомогу від ЄС українським інноваторам.

Проєкти будуть відбиратися за конкурсом. Брати участь зможуть малі та середні підприємства, особливо ті, які ведуть партнерські стосунки з вишами. Такі дії мають покращити зв'язок між науковою сферою та бізнесовими процесами в нашій країні.

Інноватори зможуть використати ці кошти на підтримку патентів та їхнє оформлення, сплачувати доступ до наукометричних баз даних, проводити наукові дослідження, тестувати та сертифікувати їх. 

МОН знаходиться на стадії розробки порядку проведення конкурсу, який планують оголосити у наступному році.

Нагадаємо, що нещодавно вийшла стаття про те як обрати наукове видання для публікації статті.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також