Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ про надання доступу до баз даних Web of Science та Scopus за бюджетні кошти. Ця можливість дозволяє вченим активно використовувати міжнародні наукометричні бази для своїх наукових досліджень.

Доступ до баз даних Scopus та Web of Science продовжено!

Результати аналізу статистики використання платформ вченими стали приводом того, що Комісія з питань доступу до електронних наукових баз даних рекомендувала продовжити передплату доступу до обох сервісів.

Для того, щоб підключити або продовжити доступ до Web of Science та Scopus, ЗВО та наукові установи мають звернутися до Державної науково-технічної бібліотеки України (ДНТБ). На сайті бібліотеки знаходиться вся необхідна інформація та форма заявки, яку необхідно заповнити.

Фінансування доступу до баз даних реалізується в обсязі 33 622 300 грн за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність ЗВО та наукових установ».

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Українські ЗВО та наукові установи отримали доступ до баз даних платформи «EBSCO».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також