Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ) повідомила на своєму сайті, що після перемовин між Міністерством освіти і науки України та компанією «Clarivate» було прийнято рішення продовжити національну підписку на міжнародну наукометричну базу даних Web of Science до 31 травня 2022 року.

Доступ до Web of Science продовжено!

Підписання договору між Державною науково-технічною бібліотекою України та компанією «Clarivate» відбулося 20 вересня 2021 року. Доступ отримали українські заклади вищої освіти і наукові установи державної й комунальної форми власності.

За весь період існування національної підписки до ДНТБ звернулися 497 закладів із запитом про відкриття доступа до ресурсів Web of Science.

Яким чином доступ до Web of Science може бути корисним для науковця?

  • доступ допомагає вченим підвищувати власну продуктивність та збільшувати кількість дослідницьких результатів;
  • слідкувати за тенденціями в науковому просторі;
  • здійснювати пошук статей, авторів та аналізувати продуктивність міжнародних журналів;
  • відстежувати вплив наукових робіт, перевіряти цитати, наукометричні показники колег, порівнювати з іншими дослідниками тощо.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Розіграш друкованого журналу «Наука та метрика» (6-й випуск)".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також