У березні 2021 року Уряд підтримав законопроєкт «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про продовження дії Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій». Проєкт акта був розроблений Міністерством освіти і науки України.

Двостороннє співробітництво між Україною та США продовжено. Верховна Рада ухвалила закон

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила закон України щодо продовження двостороннього співробітництва у науково-технічній сфері між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Угода забезпечить

  • нормативно-правове підґрунтя для двостороннього співробітництва у науково-технічній сфері;
  • розширення участі України у міжнародному науково-технічному співробітництві та розвиток можливостей України у сфері наукових досліджень;
  • можливість українським вченим отримати належні умови для проведення наукових досліджень та інтегруватися у світовий науковий простір;
  • налагодження та розширення двосторонніх відносин на стабільній, довгостроковій основі;
  • обмін науково-технічною інформацією, досвідом і методологією проведення досліджень;
  • спільну роботу в науково-технічних галузях, що становлять взаємний інтерес;
  • розвиток прямих контактів і співробітництва між державними установами, університетами, науково-дослідними центрами, відомствами та іншими організаціями двох країн.

Джерело

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Scopus опублікував оновлені показники CiteScore 2020"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також