Дорогі наші читачі! Ми раді повідомити Вас про вихід нового випуску «Наука та метрика», який ми присвятили питанню глобалізації української науки. Чому створення міцних зв’язків, стратегічне мислення, обмін міжнародним досвідом, нові інструменти для розвитку сфери так потрібні нашій науці?  Відповіді на ці питання Ви зможете знайти на сторінках нашого журналу.

Адже в часи, коли весь світ об’єднується для вирішення важливих ідей, які хвилюють людство, потрібно долучатися до цих процесів і виходити за межі не лише національних кордонів, а і у власних уявленнях та звичках. Усі ми стоїмо на порозі великих випробувань та змін, і усвідомлення цього допоможе нам зробити необхідний крок для оновлення сфери науки та наукометрії.

Для редакції журналу «Наука та метрика» цей 4-й випуск є свідченням річної праці. Адже у квітні минулого року ми почали реалізовувати ідею журналу та готувати перший випуск. Спочатку друковане видання творилося силами 4 осіб, але згодом до команди почали долучатися й інші редактори, автори, а також IT-розробники. Ми створили повноцінний штат, який зараз активно працює над інформаційним порталом «Наука та метрика» і підготовкою друкованих видань. Після створення сайту проєкту до нас приєдналось більше 2000 підписників, які щоденно читають наші матеріали та є головними натхненниками для нашої подальшої роботи. Окрім цього, ми отримали офіційне свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації і тепер маємо ще більше можливостей для формування матеріалів для наших читачів.

Незважаючи на карантинні умови, віддалену роботу, наша редакція продовжує активно збирати і готувати для наших підписників унікальну інформацію, практичні поради, стежити за новинами та спілкуватися з цікавими особистостями, які розвивають сферу наукометрії та науки.

Ознайомитися та скачати журнал Ви вже можете на нашому сайті у розділі «Випуски». Будемо раді зворотному зв’язку, адже Ваші коментарі, зауваження та рекомендації дуже важливі для нас.

З повагою,

редакція журналу «Наука та метрика».

Нагадаємо, нещодавно вийшов новий матеріал "Професійний розвиток у сфері науки: що має знати вчений?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також