Google Scholar – інструмент, що дозволяє дослідникам використовувати широкий перелік цінних у науковій роботі функцій абсолютно безкоштовно. Це є одною з найголовніших причин, чому попит на використання цього ресурсу невпинно зростає. Звісно, Google Scholar містить і низку недоліків, що стають аргументами «проти» Google Scholar Academy.

У новому відео науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації» розглянуто, чому все ж варто звернути увагу на сервіс Google Scholar. Тож, після перегляду ви ознайомитесь з 11 причинами та можливостями використання цього ресурсу. Деякі з них можуть виявитися для вас очевидними, тоді як інші – прихованими від користувачів.

Окрім цього, у відео ви знайдете відповіді на найбільш популярні питання щодо використання Google Scholar, а саме:

  • Що таке Google Scholar?
  • Як зареєструватися в Google Scholar?
  • Як користуватися Google Scholar citations?
  • Основні наукометричні показники. Як їх відстежувати? H-індекс в Google Scholar.

Ведучий: спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації» Павло Коломієць. 

Науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації» постійно розміщує нові відео про науку та наукометрію в Україні та світі на своєму YouTube-каналі. Долучайтеся!

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +38 (044) 33 44 099

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Черговий інформаційно-новинний дайджест від видання «Наука та метрика!» (грудень №2)» 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також