Продовжується конкурс для вчених від журналів "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»" та "Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»".

Редакції журналів відберуть по 9 найкращих робіт для публікації у наступних випусках.

Якщо Ваша стаття проходить рецензування, автор (авторський склад) не тільки не оплачує публікаційний внесок, а і отримує грошову винагороду у розмірі 1000 грн.

Автори, які вирішили взяти участь у конкурсі, повинні відправити свій матеріал на офіційні пошти видання з поміткою "Для участі у конкурсі". Якщо Ви відправите статтю без позначки, тоді її будуть розглядати у звичайному режимі, і робота не буде претендувати на грошову компенсацію.

Електронні пошти журналів

"Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»": info@economics-msu.com.ua. Конкурс триває до 30 квітня включно!

"Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»": info@physics.uz.ua. Конкурс триває до 20 травня включно!

Якщо подана стаття не пройшла конкурсний відбір до 2 випуску журналу – публікація цієї статті буде безоплатною для автора у першому випуску, але без грошової винагороди.

Важлива вимога: унікальність статті має бути не менше 85%.

Більш детально з усіма вимогами до статті Ви можете ознайомитися на сайтах видання.

"Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»"

"Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»"

У випадку включення журналу до бази даних Scopus, опубліковані роботи в цьому номері будуть проіндексовані наукометричною платформою та отримають світове визнання.

Мова видань: українська, російська, англійська.

Конкурс проходить за підтримки компанії "Наукові публікації".

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «База даних Scopus покращила пошук інформації про фінансування досліджень».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також