Видання «Наука та метрика» кожного тижня інформує читачів про найголовніші події у сфері науки та наукометрії. Пропонуємо нашим читачам ознайомитись з новим випуском дайджесту (липень №5).  

Інформаційний дайджест новин від видання «Наука та метрика» (липень №5)

Видання IGI Global розпочинають працювати за моделлю відкритого доступу

У 2021 році журнали видавництва IGI Global розпочинають працювати за моделлю Open Access. Нині видавничий дім випускає 179 видань, усі вони будуть доступні для ознайомлення у відкритому доступі.

Нові функціональні можливості Altmetric Explorer

Платформа для відстеження показників альтметри – Altmetric оновила інтерфейс пошукових запитів. Відтепер існує можливість здійснювати сортування за Цілями сталого розвитку.

МОН здійснює оновлення бази експертів для оцінки наукових робіт

Для розгляду наукових та науково-технічних робіт, які подаються на розгляд та фінансування за кошти державного бюджету, проводиться оновлення бази експертів. Міністерство освіти та науки України запрошує всіх дослідників з відповідною кваліфікацією. Для цього необхідно заповнити відповідну анкету.

Кінцевий термін подання заявок: 1 вересня 2022 року.

Національна академія наук Німеччини започатковує стипендію для вчених з України

Національна академія наук Німеччини Леопольдина засновує спеціальну стипендію для дослідників з України, чия наукова діяльність знаходиться під загрозою. Для того, щоб претендувати на стипендію, необхідно мати докторський ступіть та відповідні наукові досягнення. Претенденти мають право на фінансування протягом 7 років після отримання докторського або еквівалентного академічного ступеня.

Фінансування і переваги:

  • щомісячна стипендія обсягом 2400 євро під час перебування у Німеччині;
  • щомісячна одноразова виплата на проїзд і матеріальні витрати обсягом 100 євро;
  • щомісячна допомога обсягом 400 євро на першу дитину і 100 євро на кожну наступну дитину;
  • підтримка з боку установи, що приймає, та/або керівника для розвитку кар’єри і міжнародних зв’язків.

Для того, щоб взяти участь, необхідно подати заявку.

Компанія «Наукові Публікації» розпочинає співпрацю з ЗВО Таджикистану

Компанія «Наукові Публікації» та Таджицький національний університет підписали Меморандум про співпрацю, який став основою подальшої спільної діяльності організацій у сфері науки, наукометрії та наукових публікацій.

Метою укладання Меморандуму є взаємний інтерес до глобального розвитку науки та наукометрії, збільшення кількості, якості наукових публікацій та їх розміщення в авторитетних наукометричних базах даних.

Попередній випуск інформаційного дайджесту (липень №4)

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також