Кожен видавець, який планує отримати індексацію його видання у наукометричній базі даних Scopus, Web of Science тощо, повинен зареєструвати свій журнал та одержати Міжнародний стандартний серійний номер (ISSN). Інакше такий журнал буде вважатися не серйозним та підозрілим. Більш детально про ISSN та його значення, дивіться у новому відео від науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science»

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру 

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Які бувають види ISSN?
  2. До яких видань серійний номер застосовується та з чого складається?
  3. Яким чином його видають, де прописують тощо.

Крім цього відео на Youtube-каналі науково-навчального центру є багато інших корисних підкастів, які будуть цікаві науковцям, що слідкують за сферою наукометрії.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про те, як Scopus включає журнали до своєї бази даних.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також