Ви працюєте у сфері економічних наук? Вам необхідна публікація у науковому журналі? "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»" запрошує вчених долучитися до конкурсу від журналу.

Конкурс для вчених від журналу "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»"

Зміст конкурсу

Редакційна команда журналу "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»" відбере 9 найкращих робіт для публікації статті на актуальну тему з орієнтацією на міжнародного читача. Якщо Ваша стаття проходить рецензування, автор (авторський склад) не тільки не оплачує публікаційний внесок, а і отримує грошову винагороду у розмірі 1000 грн.

Автори, які вирішили взяти участь у конкурсі, повинні відправити свій матеріал на офіційну пошту видання: info@economics-msu.com.ua з поміткою "Для участі у конкурсі". Якщо Ви відправите статтю без позначки, тоді її будуть розглядати у звичайному режимі, і робота не буде претендувати на грошову компенсацію.

Якщо подана стаття не пройшла конкурс до 1 випуску журналу – публікація цієї статті буде безоплатною для автора у другому випуску, але без грошової винагороди.

Унікальність статті – не менше 85%.

Мова видання: українська, російська, англійська.

Більш детально з усіма вимогами до статті Ви можете ознайомитися на сайті видання.

У випадку включення журналу до бази даних Scopus, опубліковані роботи в цьому номері будуть проіндексовані наукометричною платформою та отримають світове визнання.

До якого числа приймаються статті?

Матеріали приймаються до 30 квітня включно.

Конкурс проходить за підтримки компанії "Наукові публікації".

Редакція журналу "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»" буде рада співпраці з українськими науковцями.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "ТOP-7 матеріалів про наукометрію у березні від журналу "Наука та метрика"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також