Для науковців знову гарна новина. Вчора ми писали про співпрацю між Україною і Туреччиною у вигляді конкурсу спільних дослідницьких проєктів. Сьогодні з радістю повідомляємо про початок конкурсу для молодих вчених. Його метою є відзначення визначних та значимих досягнень молодих учених у різних галузях знань.

Конкурс «Молодий вчений року» 2021 запрошує українських науковців долучитися до проєкту

Хто може брати участь у конкурсі?

  • українські вчені;
  • інженери;
  • дослідники та новатори з усього світу.

Вік номінанта має бути до 35 років включно. Претендент повинен мати вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук. У конкурсі можуть брати участь усі вікові групи, зокрема досвідчені науковці, інженери, дослідники та раціоналізатори, а також студенти, які займаються науковою діяльністю, аспіранти, молоді вчені та інші особи без ступеня.

Конкурс містить 100 різних номінацій

  • 31 номінація стосується популяризації науки;
  • 50 номінацій присвячено галузям знань;
  • 12 номінацій Національної академії наук України;
  • 7 номінацій Малої академії наук.

Прийом заявок буде тривати до 1 вересня 2021 року.

Дізнатися усі умови та подати документи можна на офіційному сайті конкурсу. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Україна і Туреччина розпочинають співпрацю над науково-дослідними проєктами».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також