У молодих вчених з‘явилась ще одна мотивація для дій. Нещодавно розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.

Конкурс для молодих вчених на здобуття іменних стипендій

Щороку до Дня Гідності та Свободи призначається 25 стипендій строком на один рік.

Розмір стипендій - два прожиткові мінімуми для працездатних осіб. Наразі, це близько 4,5 тис. грн. Виплата стипендій розпочинається з 1 січня наступного року після року, в якому проводиться конкурс на її здобуття. 

У кожній номінації призначається п’ять стипендій

  • стипендія імені Дмитра Максимова;
  • стипендія імені Назарія Войтовича;
  • стипендія імені Романа Гурика;
  • стипендія імені Устима Голоднюка;
  • стипендія імені Юрія Поправки.

Вік претендентів не може перевищувати 35 років (включно) для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років (включно) для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

Що повинен мати претендент?

► вагомі наукові результати з того напряму, в якому працює або навчається, що підтверджуються монографіями, науковими статтями, зокрема в Web of Science, Scopus, Index Copernicus, охоронні документи на інтелектуальну власність тощо.

► враховуватиметься активна громадська позиція.

Подати документи для участі у конкурсі можна до 1 листопада 2021 року. 

Джерело

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Компанія "Clarivate" оголосила нового переможця премії Юджина Гарфілда».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також