ТОВ « L’ORÉAL УКРАЇНА» разом з НАН України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО запровадили премію для жінок, які працюють у науковій сфері. Премія направлена на заохочення та збільшення кількості українських науковиць, які проводять дослідження у галузі STEM: наука, технології, інжиніринг та математика.

«L’ORÉAL Україна» оголосила конкурс на премію для жінок у науці. Реєстрація відкрита

Цей конкурс є частиною глобальної премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО, яка існує з 1998 року та допомагає збільшувати внесок жінок у вчену галузь на світовому рівні.

Умови участі

  • Науковий ступінь.
  • Публікації у журналах, що входять в міжнародні наукометричні бази даних Scopus та/або Web of Science.
  • Активна позиція у популяризації науки.

Критерії відбору

  • Наукові досягнення (кількість публікацій та цитування наукових праць, внесок у дослідницьку сферу, імпакт-фактори наукових видань, в яких були опубліковані статті, індекс Гірша кандидатки, міжнародні патенти, закордонне співробітництво, участь та виступи на міжнародних конференціях).
  • Соціальна позиція та активність (популяризація наукової сфери, участь у волонтерських програмах тощо).
  • Мотиваційний лист.

Премію проводять з 17 березня по 30 листопада 2020 року. Організатори відзначать трьох переможниць грошовою винагородою, яка буде становити 150 000 грн.

Офіційне оголошення результатів відбуватиметься у листопаді 2020 року. Точна дата та місце проведення будуть уточнені пізніше. Подати заявку на участь потрібно українською мовою до 17 червня 2020 року на сайті конкурсу.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про аналіз джерел фінансування науки.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також