Наукова стаття – висвітлення думок вченого, що описує основні елементи дослідження. Для написання якісної наукової публікації використовують структуру IMRAD.

Особливу увагу слід звернути на розділ «Materials and Methods» (Матеріали та методи). Його оформлення в практиці українських наукових досліджень різниться з вимогами міжнародних наукометричних баз даних.

Щоб краще зрозуміти, як успішно оформити розділ «Materials and Methods» та уникнути найбільш поширених помилок при його написанні, науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації» підготував відео з цієї теми.

Після перегляду Ви дізнаєтесь про:

  • особливості написання розділу «Materials and Methods» відповідно до вимог впливових міжнародних видань;
  • основні проблеми при описі матеріалів та методів;
  • рекомендації редактора щодо коректного оформлення розділу «Materials and Methods».

Ведуча: Катерина Сосєдко, науковий редактор Видавничого дому «Наукові журнали».

Науково-навчальний центр постійно розміщує нові відео на своєму Youtube-каналі. Ви можете долучитися до нього та переглядати корисний контент в будь-який зручний для Вас час.

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Міністерство освіти та науки затвердило перший стандарт вищої освіти для ступеня доктора філософії»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також