Івано-франківський медичний університет відзначили почесними нагородами у науково-публікаційній сфері.

Київ є одним з місць, де відбувається активізація освітньо-наукових процесів країни. Це не дивно, бо столиця, але останнім часом й інші області помітно виросли у своїх здобутках та досягненнях в науково-публікаційній сфері 

Днями Івано-Франківський національний медичний університет відзначився своєю дослідницькою діяльністю та виграв декілька почесних нагород на 11-й міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та виставці освіти за кордоном «World Edu».

Університет отримав декілька важливих нагород, серед яких: 

1) Диплом Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та спеціальний почесний знак цієї відзнаки. 

2) Золота медаль у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти».

Івано-франківський медичний університет представив свої напрацювання у сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій, розробки та створення локальної інформаційно-комунікаційної мережі, єдиного інформаційного простору університету на основі «хмарного» додатку Office 365.
ЗВО продемонструвало свої здобутки в інтерактивних формах навчання на основі 3D-технологій, а також розробку інтерактивної системи моделювання «Віртуальний пацієнт»

3) Сертифікат якості наукових публікацій відповідно до рейтингу ЗВО України за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus за 2019 рік.

На виставці були представлені розробки й інших закладів вищої освіти і наукових установ. 
Будемо слідкувати й надалі за досягненнями українських вишів та наукових установ, щоб тримати наших читачів у курсі значних звершень у науково-публікаційній сфері.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Початок реєстрації на новий цикл вебінарів з наукометрії"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також