Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок. Переможці отримують фінансування з 2021 року.

МОН оголосило конкурс на фінансування наукових проєктів і розробок ЗВО та наукових установ

Відповідно до наказу МОН від 03.11.2020 «Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок» у конкурсі можуть взяти участь ЗВО та наукові установи, що підпорядковуються Міністерству. Реалізація проєктів буде відбуватися за рахунок коштів держави.

Етапи проведення конкурсу

1. Ректорам ЗВО та директорам наукових установ необхідно сформувати тематику фундаментальних і прикладних досліджень, науково-технічних розробок та провести до 25 листопада 2020 року перший етап конкурсу в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах». Перевагу віддавати дослідженням, які мають важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки країни.

2. До 2 грудня 2020 року ЗВО та наукові установи мають підбити результати першого етапу конкурсу та надати усі необхідні документи до Директорату науки та інновацій. Більш детально з переліком документів можна ознайомитися в наказі.

3. До 25 грудня Директорат науки та інновацій має забезпечити розгляд поданих проєктів і до 8 січня донести до відома ЗВО та наукових установ про результати розгляду.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Що таке афіліація, і чому вченому так важливо правильно її заповнювати?»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також