19 листопада 2021 року, Міністерство освіти та науки України видало Наказ «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні на 2022 рік»

Стипендіатів відбирає конкурсна комісія за результатами наукової діяльності та вагомості внеску в українську науку як складову захисту наукових інтересів України. Обов’язковою умовою участі є наявність наукових результатів: не менше трьох монографій, наукових статей, опублікованих у виданнях баз даних Web of Science, Scopus (Index Copernicus для гуманітарного та соціоекономічного напрямів), наукових доповідей, охоронних документів на інтелектуальну власність, науково-методичних документів чи звітів.

Також стипендіати повинні володіти активною громадянською позицією щодо захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів держави, її європейського вибору, а також сприяти формуванню національної самосвідомості, гідності та почуття патріотизму.

Розмір стипендії становить близько 5 тис. грн. Цьогоріч визначено 22 стипендіати з таких номінацій:

  • стипендія імені Дмитра Максимова – 5 осіб;
  • стипендія Імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика – 4 особи;
  • стипендія імені Устима Голоднюка – 4 особи;
  • стипендія імені Юрія Поправки – 4 особи. 

Повна версія Наказу тут 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Clarivate визначила лідерів цитування 2021 року»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також