Головний партнер незалежного журналу «Наука та метрика» консалтингова компанія «Наукові публікації – Publ.Science» офіційно стала спонсорською організацією агентства «Crossref».  

​​​​​​​​​​​​​​

Команда компанії "Наукові публікації - Publ.Science"

«Crossref» націлене на спрощення комунікації між учасниками наукового процесу, пошук опублікованих досліджень, цитування, поглиблення зв’язків між країнами, науковими напрямками та людьми. У світі існує лише 10 агентств, які надають такі послуги.  

Консалтингова компанія отримала статус «Sponsoring Organization» і відтепер може присвоювати DOI (Digital Object Identifier) видавництвам та науковим журналам, бібліотекам та конкретним статтям тощо. В Україні є лише декілька організацій, які мають такий самий статус.

Генеральний директор «Наукові публікації – Publ.Science» Максим Пилипенко прокоментував цю новину:

 

«Для нас партнерство з «Crossref» – це ще один крок, який підтверджує лідируючу позицію, професіоналізм та компетенцію нашої компанії. Ми отримали наступний інструмент, щоб надавати ще більший комплекс науково-публікаційних послуг вченим зі всього світу".  

​​​​​​​

Така співпраця з агентством «Crossref показує, що компанія «Наукові публікації – Publ.Science» й надалі продовжуватиме активну діяльність у сфері наукометрії та науки, розвиватиме співпрацю з учасниками науково-публікаційного процесу, закріплюючи свою лідируючу позицію на міжнародному рівні.

 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про четвертий відео-підкаст: процентиль, квартиль та ранжування наукових журналів.

 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також