Нещодавно співробітники НЦФ зустрілися онлайн з аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Алікс де Ґассар, з директором асоційованої лабораторії "LIA IDEATE" Сергієм Барсуком та заступником директора Комісаріату атомної енергії Франції Максимом Титовим, щоб обговорити майбутню науково-освітню співпрацю України та Франції.

Під час зустрічі представники від НФДУ розповіли про роботу Фонду та пріоритетні напрями досліджень – міжнародне співробітництво і підтримку молодих науковців. Сергій Барсук поділився інформацією про роботу міжнародної лабораторії у галузі фундаментальної фізики та фізики високих енергій. Аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Алікс де Ґассар розказала про свої ідеї щодо співпраці Фонду і Посольства Франції.

Результати переговорів

  • Домовленість про участь Національного фонду досліджень у роботі Асоційованої міжнародної лабораторії "LIA IDEATE";
  • Підтримка участі у науково-освітніх заходах, що організовуються Посольством Франції в Україні;
  • Спільна робота над проєктами між українсько-французькими вченими;
  • Популяризація науки серед школярів та студентів.

 

Аташе Алікс де Ґассар підкреслила, що ця співпраця необхідна для обох країн. Необхідно розвивати та зміцнювати науковий потенціал, який буде направлений на вирішення національних та глобальних викликів.

Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту Національного фонду досліджень

 Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Четверте виключення журналів зі Scopus".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також