Нещодавно компанія «Наукові публікації – Publ.Science», яка є лідером у сфері наукових публікацій в СНД, переїхала до нового офісу, який отримав статус штаб-квартири у Східній Європі. Наразі організація функціонує більш ніж в 35 країнах світу, серед яких: Німеччина, Франція, Литва, Польща, Грузія, Казахстан та інші. Але найбільші зусилля компанії на сьогоднішній день зосереджені саме в Україні.

                                  ​​​​​​​      

Особливість компанії «Наукові публікації – Publ.Science» в тому, що вона виступає провайдером у наданні якісних науково-публікаційних послуг, які позитивно впливають на ріст показників дослідників, вищих навчальних закладів та держави в цілому. Компанія вже не перший рік створює усі умови для розвитку сфери науки та наукометрії в Україні, допомагає вітчизняним вченим публікуватися у міжнародних базах даних, відстежувати їхні наукометричні показники, висвітлювати та прогнозувати розвиток науки.


Цінності компанії лежать в площині чесності та поваги до кожного клієнта, відповідальності за проект вченого, організованості, своєчасного та якісного виконання умов договору та у максимальній прозорості дій. Саме тому компанія вирішила виразити свою ідеологію, створивши затишний та зелений простір у стилі «Open Space» в двоповерховому пентхаусі з прозорими кабінетами та панорамними вікнами, з яких видно кожен куточок Києва. Такий тип простору обирають найкращі та найбільші компанії Америки та Європи. «Open Space» модернізує спосіб комунікації між співробітниками, спрощує обмін інформацією, що підвищує працездатність та покращує командну роботу.

​​​​​​​

Штаб-квартира розміщена в житловому комплексі «Герцен Парк», який представлений двома яскравими та сучасними новобудовами з розвиненою інфраструктурою та паркінгом. Приміщення розташоване в місті Києві за адресою вул. Герцена, 35 поряд зі станціями метро Дорогожичі та Лук’янівська, посольством Республіки Казахстан, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського, Малою академією наук України та іншими державно-адміністративними організаціями, з якими співпрацює бренд «Наукові публікації – Publ.Science».

Найвищий пріоритет компанії полягає у створенні максимальної безпеки та дотриманні політики конфіденційності даних клієнтів. І це відображається в тому, що офіс обладнаний сучасними системами охорони, контролю доступу та відеоспостереження, а також у зберіганні та обробці інформації в міжнародних хмарних сховищах.

В офісі створені затишні робочі місця для кожного співробітника відповідно до європейських тенденцій свободи та креативу, включаючи зону для відпочинку, корпоративну бібліотеку, місце для проведення зустрічей. Гості та клієнти зможуть подивитись простір, познайомитися зі спеціалістами компанії, отримати консалтингову допомогу або обговорити проекти зі своїм менеджером.

​​​​​​​

В організації працює потужна команда професіоналів та однодумців, які люблять свою справу та завдяки злагодженим діям і спільним зусиллям направляють свій погляд та енергію на розвиток сфери наукометрії.

Головний чинник, який характеризує спеціалістів «Наукові публікації – Publ.Science», це мотивація, яка надихає кожного дня творити новий підхід та впроваджувати новітні методи та способи реалізації науково-публікаційних процесів, досягати поставлених цілей та якісних результатів, успішно реалізовувати проекти вчених, використовуючи сучасні технології та програмні забезпечення, IT- інфраструктуру та міжнародну телефонію, що допомагає підтримувати зв’язок з усім світом.​​​​​​​ ​​​​​​​

Декілька місяців тому компанія відсвяткувала свій день народження. З цього приводу ми поспілкувалися з Максимом Пилипенком – генеральним директором компанії і отримали змістовне інтерв’ю щодо найближчих планів та розвитку сфери наукометрії в Україні, яке вже скоро буде опубліковане в ІІІ-му випуску журналу «Наука та метрика».

Команда «Наукові публікації – Publ.Science» відкрита для нових знайомств та кооперації, тому якщо у Вас є бажання відвідати офіс, познайомитися з керівництвом або обговорити співпрацю, можна подзвонити за номером, вказаним на сайті та домовитись про зустріч.

Редакція нашого журналу приєднується до привітань та бажає компанії невпинного та стрімкого розвитку, цікавих проектів і реалізації всіх важливих та креативних ідей у сфері наукометрії та науки.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також