Національний фонд досліджень планує поновити та розвивати співпрацю з міжнародними фондами, а саме Німеччини, Японії, Білорусі. Окрім цього, у перспективі є налагодження партнерства з Польщею, Францією та США.

Попередній НФД (Державний фонд фундаментальних досліджень) розпочав цю двосторонню співпрацю із зарубіжними організаціями, яку відновить дійсний НФД України.

 

Як зазначила виконавчий директор НФД Ольга Полоцька, наразі Фонд планує активізувати міжнародне співробітництво. Вже розпочалися переговори з 3-ма науковими фондами (Німецький фонд досліджень, Японське товариство сприяння науці та Білоруський фонд досліджень), з якими у попереднього Фонду були напрацьовані зв’язки і доволі успішні. Тоді постійно проходили спільні конкурси по різним напрямкам (фізика, математика). Це допомагало нашим вченим проводити  дослідження із зарубіжними науковцями.

Наразі з Німецьким фондом досліджень вже сформовані проєкти двосторонніх документів, в яких прописані умови наукової співпраці.

Національний фонд досліджень не збирається зупинятися на трьох країнах – у найближчому майбутньому партнерство з Польщею, США, Францією. Фонд планує спільні конкурси, семінари, робочі групи, конференції, обмін дослідниками та експертами, академічну мобільність тощо.

Слідкуйте за новинами Національного фонду досліджень, щоб брати участь у перспективних конкурсах та розвивати свою наукову діяльність дослідженнями міжнародного рівня.  

До речі, експертизу та підбиття підсумків перших конкурсів НФД «Наука для безпеки людини та суспільства» і «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених» продовжено до 27.08.2020 р. та 28.08.2020 р.

Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту Національного фонду досліджень

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як відбуватиметься моніторинг наукових видань, що входять до Переліку? Новий наказ МОН".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також