Правильне оформлення наукових джерел відіграє важливе значення у підготовці статті для публікації, особливо якщо це стосується світових видань. Помилки чи неточності у літературі можуть викликати питання у рецензентів та затримати процес видання роботи. Тому орієнтуватися у всіх нововведеннях і правилах у наукометрії як вітчизняного, так і світового рівня важливо, щоб успішно розвивати свою професійну діяльність. 

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував цикл відео про найбільш розповсюджені стилі оформлення на сьогодні. Перше відео присвячене розгляду стилю APA (American Psychological Association) Reference Style, який використовують більшість міжнародних журналів.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру.

Переглянувши відео, Ви дізнаєтесь

1) Ким був розроблений стиль APA?

2) Коли відбудеться його оновлення?

3) Яким чином здійснюється цитування відповідно до стилю APA (7th edition) тощо?

Більше інформації про наукометрію та науку Ви можете дізнатися на Youtube-каналі науково-навчального центру. Підписуйтесь на канал, ставте лайки, залишайте коментарі та побажання стосовно нових відео.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео про DOI. Навіщо статті "цифрова адреса"?

 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також