Нехай зараз усі розмови лише про пандемію, проте сфера наукометрії та науки не стоїть на місці. Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» та журнал «Наука та метрика» активно слідкують за усіма подіями в ній, а також створюють власні приводи для її розвитку. Ми підготували для Вас розбір основних новин у квітні місяці. 

Ведуча новин: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

Ми склали список усіх подій, які були представлені у відео. Більш детально можна ознайомитися за посиланням.

Глобалізація наукової думки у часи реформ: 4-й випуск журналу «Наука та метрика». Читати

Фінансування науки частково збережено. Читати

Довгоочікувані конкурси наукових проєктів від Національного фонду досліджень України. Читати

Рейтинг українських ЗВО 2020. Хто лідер? Читати

Запрошуємо науковців долучатися до Youtube-каналу компанії та бути в курсі усіх нових відео про наукову сферу в Україні та за кордоном.


Ми слідкуємо за всіма змінами і запрошуємо Вас долучатися до активного моніторингу сфери наукометрії та науки, щоб разом розвивати її та ставати активними учасниками дослідницьких процесів у нашій державі та за її межами.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про маркетинг у наукометрії.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також