2020 рік добігає до кінця. Він був цікавим та повним випробувань. Науковці з усього світу пристосовувались до нових вимог та реалій сьогодення, продовжуючи свою науково-публікаційну діяльність. 

Опитування серед науковців від журналу "Наука та метрика"

Протягом року наше видання щоденно слідкувало за сферою наукометрії і науки в Україні та у світі, щоб тримати вітчизняну вчену спільноту в курсі усіх подій. 

Ми хочемо сформувати стратегію діяльності нашого видання та порталу у 2021 році, тому наша редакція запускає передноворічне опитування та збирає зворотний зв’язок у підписників нашого журналу. Адже саме Ви є тими, хто мотивує нас щоденно шукати важливу інформацію та генерувати матеріали для Вас. 

Для того, щоб пройти опитування, заповніть Google-анкету.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Дії рецензента та редакції, якщо у поданій науковій статті є плагіат?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також