Журнал "Наука та метрика" – це перше періодичне електронне та друковане видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

До Вашої уваги ми пропонуємо усі випуски нашого журналу у електронному форматі, які вийшли друком у 2020 році. Ви можете завантажити їх прямо зараз.

Науковий журнал як суб'єкт наукометрії

"Наука та метрика" №5, 2020

На сторінках п'ятого випуску читачі зможуть дізнатися корисну інформацію про особливості покращення показників наукового видання, включення журналу до бази даних Scopus, залучення нових міжнародних досліджень, останні новини та багато іншої актуальної інформації зі сфери наукометрії та науки. Журнал буде корисним українській науковій еліті, редакторам видань, науковим рецензентам, тим, хто цікавиться наукою та активно займається своєю науково-публікаційною діяльністю.

Завантажити

Глобалізація наукової думки у часи реформ

 "Наука та метрика, №4, 2020"

Автори і журналісти видання поділилися своїм напрацьованим досвідом у сфері наукометрії, щоб сформувати практичні поради, які будуть корисні вченим, науковим журналам, вітчизняним ЗВО та іншим нашим читачам. Ви дізнаєтеся, як виданню зробити активні кроки до індексації в Scopus та/чи Web of Science, а вишу потрапити й зміцнити позиції в міжнародних рейтингах, отримати державне фінансування та багато інших практичних рекомендацій для підтримки діяльності українських вчених.

Завантажити

Портрет вченого 2020

 "Наука та метрика" №3, 2020

У третьому номері журналу «‎Наука та метрика‎» ми зібрали найактуальніші новини, аналітичні огляди авторів, інтерв'ю журналістів нашого видання та корисні статті, що висвітлюють підсумки 2019 року і охоплюють тренди 2020 у сфері наукометрії та науки. Всі матеріали третього випуску об'єднує основна тема – «Портрет вченого у 2020 році». Вона допоможе читачу зрозуміти, які саме зусилля повинен докладати сучасний дослідник для досягнення успіху у своїй діяльності, що його має мотивувати підвищувати особистісні наукометричні показники і розвивати вчену сферу в країні.

Завантажити

Окрім цього, завантажуйте випуски, які були опубліковані у 2019 році:

Сучасні тенденції української наукометрії, "Наука та метрика, №2, 2019"

 Завантажити
Усе про публікації, "Наука та метрика , №1, 2019"

 Завантажити

Ви завжди можете написати нам, щоб отримати друковані примірники. Ми надішлемо їх Вам за допомогою Нової пошти/Укрпошти.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Гроші на науку. Прийнято Держбюджет 2021?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також