Для молодих вчених гарна новина – МОН оголосило про набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України.

Премії Верховної Ради України для молодих вчених

Роботи вчених та документи претендентів подаються науковими установами, ЗВО, українськими підприємствами.

Буде цікаво: Премії за розробки у сфері інноваційних технологій

Премії впроваджені для молодих вчених, що вже мають здобутки у своїх дослідженнях - фундаментальних та/або прикладних (розроблені нові засоби, пристрої, концепції, що отримали вітчизняне та міжнародне визнання, винайдено нові штампи мікроорганізмів, види рослин, тварин, розроблені нові об'єкти техніки, засоби навчання тощо). Більш детально в Інструкції.

Згідно з Положенням про Премію Верховної Ради України молодим ученим, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 05.02.2019 №2675-VIII "Про Премію Верховної Ради України молодим вченим", науковцям щороку присуджується до 30 Премій у розмірі 60 прожиткових мінімумів. 

Роботи необхідно розміщувати в електронному вигляді, заповнивши Google-анкету.

Документи потрібно подати в електронному та паперовому вигляді до 1 березня 2021 року (Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України 01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 201).

Детальніше на сайті Міністерства.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «У Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія "Педагогіка та психологія" відкрито набір статей!»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також