Наукові ступені — це кваліфікаційна система оцінювання професійної діяльності вченого, яка включає ступені кандидата наук та доктора наук. Для їхнього успішного отримання необхідно захистити наукові дисертації, однак це далеко не єдина вимога. Також законодавством України визначено необхідну кількість наукових публікацій, у тому числі у виданнях (Scopus/Web of Science).

Крім цього, своєрідним нововведенням для України став науковий ступінь доктора філософії (PhD).

З огляду на це, науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації» підготував тематичне відео, у якому детально пояснено  що таке наукові ступені, які вимоги до їхнього здобуття та як на це впливає наявність наукових публікацій у виданнях включених до міжнародних наукометричних баз даних Scopus/Web of Science.

Переглянувши його, Ви дізнаєтесь:

  • що таке система присудження наукових ступенів;
  • які вимоги до здобуття ступенів «кандидат наук», «доктор наук»;
  • що таке ступінь PhD;
  • як публікаційна діяльність впливає на здобуття наукових ступенів;
  • чим важлива наявність публікацій у журналах, індексованих у Scopus/Web of Science для здобуття наукового ступеня.

Ведуча: спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації» Єлизавета Батаєва.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації» постійно розміщує нові відео про науку та наукометрію в Україні та світі на своєму YouTube-каналі. Долучайтеся!

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також