Доля наукової публікації часто-густо залежить саме від правильного вибору журналу. У кожного видання є своя аудиторія, покриття, рівень впливовості, що істотно впливає на престиж роботи та самого автора у науковому колі.

Cтратегія вибору наукового видання для публікації наукової роботи

Є висока ймовірність того, що, якщо вченому вдасться опублікувати статтю у цільовому журналі з гарним рейтингом, згодом окрім поваги та статусу, він зможе претендувати на фінансування та підтримку своїх проєктів.

Ми зібрали перелік порад, які допоможуть дослідникам побудувати правильну стратегію вибору наукового видання для своєї роботи.

Як обрати науковий журнал для публікації?

Проводячи кропітку роботу над пошуком журналу, авторові необхідно завжди пам’ятати, що перш за все саме чітко описана і правильно оформлена стаття, буде відігравати важливе значення під час її подання до редакції журналу. Адже мета кожного доброчесного журналу – це покращення своїх показників, збір цінної інформації для наукової спільноти та створення якісних умов для своїх авторів.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про індекс Гірша та його користь для діяльності вченого.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також