Робота над науковою статтею вважається завершеною лише після її індексації у наукометричній базі даних. До цього на вченого чекає багатоетапний процес публікації. 

Рецензування статті є одним з найголовніших кроків, від якого залежить експертна оцінка та подальша доля наукового дослідження. Кожна база даних виставляє свої критерії оцінювання, тому потрібно бути готовим, що і швидкість реалізації проекту буде різною. В Scopus рецензування може тривати від 3 до 5 місяців, а в Web of Science – до року. 

Процесу розгляду дослідження передує не менш важкий і кропіткий період підготовки та оформлення статті, переговорів з журналами, доопрацювання матеріалу та інші важливі етапи, які ми відтворили за допомогою цієї інфографіки.

 

        ​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​Автор статті - Андрій Цурган

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також