Журнал "Наука та метритка" вітає усіх науковців з Новим роком та щиро бажає достатку та підтримки, активної та плідної кооперації і виходу на закордонний рівень. Нехай 2020 рік подарує Вам нові перспективи для глибинних та новітніх відкриттів, які принесуть унікальні результати та користь державі, бо саме завдяки Вашій роботі відбувається прогрес, і суспільство рухається вперед.

Журнал Наука та метрика вітає науковців з новим роком

Журнал «Наука та метрика», у свою чергу, буде продовжувати висвітлювати найголовніші події у сфері наукометрії та науки, щоб кожен учасник наукового простору був на хвилі дослідницьких тенденцій та відкривав для себе специфіку наукометричної сфери.

У новому році наша редакційна команда рада продовжити співпрацю та спільні проєкти з українськими вченими, щоб разом робити внесок у розвиток цієї сфери. На нашу думку, кожен рік – це час змін та унікальних можливостей і головне бачити їх, бути відкритими та активно діяти у потрібний момент. Ми впевнені, що у 2020 році наші дослідники стануть ще ближче до українських відкриттів світового рівня, завдяки плідній праці, підтримці один одного, відповідальному підходу та внутрішній мотивації.

З Новим роком!

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про нормативні документи, які відігравали важливу роль у 2019 році та будуть актуальні й надалі.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також