Нагадуємо, на сайті видання «Наука та метрика» знаходиться розділ «Фахові видання». Він присвячений українським журналам, що входять до Переліку фахових наукових видань. У цьому розділі всі підписники порталу зможуть відслідковувати, коли відбувається набір статей та конкурси, щоб своєчасно подавати свої роботи до редакцій та брати участь у активностях для вчених.

 Розділ "Фахові журнали" - джерело пошуку видання для публікації

Наразі на сайті представлені 5 українських фахових журналів, які ведуть активну публікаційну діяльність та запрошують вітчизняних вчених до публікації.

«Наукові горизонти» (Набір статей триває)

Вісник МДУ. Серія «Економіка» (Набір статей триває + конкурс)

Вісник МДУ. Серія «Педагогіка та психологія» (Набір статей триває + конкурс)

Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика» (Набір статей триває + конкурс)

«Правові горизонти» (Набір статей триває + конкурс)


Набір статей та конкурси тривають Долучайтеся!

Поступово список буде збільшуватися, тому слідкуйте за новинами та переглядайте інформацію на сайті «Наука та метрика» у розділі "Фахові видання".

ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗДІЛ

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати актуальну інформацію. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Стратегія змін МОН у сфері вищої освіти та науковій діяльності"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також