Відтепер на сайті видання «Наука та метрика» знаходиться розділ «Фахові видання». Він присвячений деяким українським журналам, що входять до Переліку фахових наукових видань категорії «Б». У цьому розділі всі підписники порталу зможуть відслідковувати, коли відбувається набір статей у ці видання, щоб своєчасно подавати свої роботи до редакцій.

 

Наразі на сайті представлені три українські фахові журнали, які ведуть активну публікаційну діяльність та запрошують вітчизняних вчених до публікації.


ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗДІЛ

Поступово список буде збільшуватися, тому слідкуйте за новинами та переглядайте інформацію на сайті «Наука та метрика» у розділі "Фахові видання".

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати актуальну інформацію. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Стратегія змін МОН у сфері вищої освіти та науковій діяльності"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також