МОН підписало Меморандум про співробітництво з Innovation DTEK, яке направлене на розвиток інноваційної сфери та інфраструктури в Україні.

Розвиток інноваційних ідей – співпраця МОН з Innovation DTEK

Фото: прес-служба МОН. Зліва направо: директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим

Співробітництво відкриває нові можливості для молодих вчених завдяки взаємодії з експертами у бізнесі. Пріоритет покращення економіки держави полягає в залученні студентів, аспірантів, докторантів та викладачів ЗВО до моніторингу та впровадження інноваційних ідей і технологій під час вирішення питань рівня безпеки, ефективності бізнесу та екологічності виробництв. Про це повідомив під час зустрічі перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим.

Співпраця передбачає

  • Консультативну допомогу для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, представників бізнесу.
  • Освітні заходи та обмін досвідом між стартап-командами, експертами від бізнесу, які мають позитивну практику інноваційної діяльності.
  • Створення взаємодії під час реалізації інноваційних рішень.

 

Директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе зазначив, що в Україні багато талановитої молоді, у якої є потенціал пропонувати актуальні та новітні ідеї, реалізовувати інноваційні проєкти. У свою чергу, ДТЕК буде активно ділитися своїм досвідом. Якщо компанія зацікавиться якоюсь технологією, вона готова доопрацювати її разом з автором, надати експертні рекомендації та запустити проєкт в умовах роботи бізнесу.

Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту МОН

Раніше ми писали про джерела фінансування науки в нашій державі та ще одну ініціативу, яка може допомогти розвивати українські дослідження – стартапи.
Читати статтю: Реалізації дослідницьких інновацій – стартап-рух в Україні.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Українські фахові наукові журнали – категорія "А"».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також