МОН підписало Меморандум про співробітництво з Innovation DTEK, яке направлене на розвиток інноваційної сфери та інфраструктури в Україні.
Фото: прес-служба МОН. Зліва направо: директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим
Співробітництво відкриває нові можливості для молодих вчених завдяки взаємодії з експертами у бізнесі. Пріоритет покращення економіки держави полягає в залученні студентів, аспірантів, докторантів та викладачів ЗВО до моніторингу та впровадження інноваційних ідей і технологій під час вирішення питань рівня безпеки, ефективності бізнесу та екологічності виробництв. Про це повідомив під час зустрічі перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим.
Співпраця передбачає
- Консультативну допомогу для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, представників бізнесу.
- Освітні заходи та обмін досвідом між стартап-командами, експертами від бізнесу, які мають позитивну практику інноваційної діяльності.
- Створення взаємодії під час реалізації інноваційних рішень.
Директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе зазначив, що в Україні багато талановитої молоді, у якої є потенціал пропонувати актуальні та новітні ідеї, реалізовувати інноваційні проєкти. У свою чергу, ДТЕК буде активно ділитися своїм досвідом. Якщо компанія зацікавиться якоюсь технологією, вона готова доопрацювати її разом з автором, надати експертні рекомендації та запустити проєкт в умовах роботи бізнесу.
Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту МОН
Раніше ми писали про джерела фінансування науки в нашій державі та ще одну ініціативу, яка може допомогти розвивати українські дослідження – стартапи.
Читати статтю: Реалізації дослідницьких інновацій – стартап-рух в Україні.
Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Українські фахові наукові журнали – категорія "А"».