Сьогодні Верховна Рада призначила Міністром освіти і науки України Сергія Шкарлета, який, починаючи з червня 2020 року, займав посаду тимчасово виконуючого обов’язки Міністра МОН. На засіданні його кандидатуру підтримало 226 депутатів.

Сергій Шкарлет - новий очільник МОН

Довідка: Сергій Шкарлет народився 19 жовтня 1972 року в місті Коканд Ферганської області, Узбекистан. Закінчив Київський політехнічний інститут, навчався за спеціальністю «Математичне забезпечення системи автоматизації». Сергій Миколайович має звання професора та ступінь доктора економічних наук.

Протягом року Верховна Рада ніяк не могла обрати того, хто стане Міністром МОН. Після того як з посади пішла Ганна Новосад, почалась епопея з призначенням т.в.о Мінстра. На початку березня ним став Юрій Полюхович, в кінці березня - Любомира Мандзій, а у червні - Сергій Шкарлет

Сподіваємось, що новий очільник стане правильним вибором Уряду та реалізує все, що зазначив у своїй присязі під час обрання. 

«Усвідомлюючи високу відповідальність члена Кабінету Міністрів України, урочисто присягаю на вірність Українському народові. Зобов’язуюся додержуватися Конституції України та законів України, зміцнювати суверенітет і незалежність України, обстоювати права і свободи людини та громадянина, дбати про добробут Українського народу, сталий демократичний розвиток суспільства».

Джерело: сайт МОН

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Гроші на науку. Прийнято Держбюджет 2021?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також