Journal Citation Reports – це один із продуктів Web of Science Group, який об’єднує наукові цитати, надає дані найвпливовіших журналів, які індексуються в Science Citation Index Expanded (SCIE) and Social Sciences Citation Index (SSCI) (частина Web of Science Core Collection).
Інформація JCR допомагає аналізувати головні характеристики видання. На основі цієї інформації робляться висновки щодо цитування журналу, його впливу.

Які можливості надає Journal Citation Reports

  • Інструменти JCR допомагають краще зрозуміти діяльність видавництва, журналів та виявити формуючі направлення в дослідженнях.
  • Оцінювати вплив дослідження на рівні видання та категорії, що виконується за допомогою різних параметрів, які настроюються.
  • Порівнювати видання за квартилем та направленням.
  • Будувати зв'язок між журналами, які цитують та які цитуються.
  • Відстежувати вплив журналу з часом.
  • Можливість завантажувати звіти з важливими даними.

Цією оцінкою займається команда професіоналів, яка постійно працює над звітністю стосовно наукової літератури, яка індексується у Web of Science Core Collection. 

Спеціалісти сервісу працюють над оновленням свого функціоналу, щоб бути ще кориснішим для усіх підписників. Нещодавно була оновлена довідка JCR, яка допомагає зрозуміти головні принципи роботи з платформою. Окрім цього було створено функцію, яка демонструє усі показники видання з початку його індексації у базі даних, що допомагає зрозуміти повну картину діяльності журналу та зробити висновки щодо його розвитку.

Нагадаємо, нещадавно вийшов матеріал про головні індекси цитування Web of Science.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також