Стартував конкурс українсько-білоруських наукових проєктів у 2021-2022 рр. Про нього оголосили Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь. Заявки прийматимуть до 30 червня 2020 року, тому потрібно поспішати.

Співпраця України та Білорусі. Оголошено конкурс на наукові проєкти

Брати участь можуть усі науково-дослідні групи ЗВО та наукових установ.

Які дисципліни цікавлять?

Біотехнології, діагностика, медична профілактика, штучні тканини та органи, фармацевтичні субстанції, лікарські засоби, цифрові інформаційно-комунікаційні та міждисциплінарні технології, дослідження в Антарктиці тощо.  

Критерії відбору

  • Наукова відповідність проєкта.
  • Якість та інноваційність.
  • Здатність групи реалізувати дослідження та проводити їх спільними зусиллями.
  • Адекватність наукового підходу.
  • Досвід міжнародного співробітництва.
  • У дослідженні також мають приймати участь молоді вчені (до 35 років) та науковиці.
  • Практичність результатів.

Фінансування

Гроші на дослідження будуть виділяти на кожен рік протягом 2-х років. Після першого року співпраці буде відбуватися розгляд звітів.

Переможці конкурсу будуть розміщені на сайті МОН у розділі «Двосторонні наукові конкурси». Детальніше про умови подачі документів, можна переглянути на сайті МОН.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про українсько-французьку співпрацю.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також