Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та США про продовження співробітництва у сфері науки і технологій». Парламент ухвалив законопроєкт у червні 2021 року.

Співпрацю між Україною та США продовжено. Президент підписав Закон

Угоду про співробітництво між державами було підписано 4 грудня 2006 року в місті Вашингтоні. Термін дії Договору закінчився у 2019 році, але Уряди обох країн 9 липня 2019 року домовилися про продовження дії документа на додатковий п’ятирічний період (починаючи з 26 травня 2019 року).

Цілі Угоди

  • зміцнення науково-технічних можливостей України та США;
  • інтенсифікація й розширення відносин між науково-технічними спільнотами двох країн;
  • сприяння науково-технічній співпраці в мирних цілях у галузях, що становлять взаємний інтерес і вигоду.

Вчені України та США отримають можливість обмінюватися науково-технічною інформацією, досвідом і методологією проведення досліджень. 

Як зазначено в Угоді співпраця сприятиме розвитку прямих контактів і співробітництва між державними установами, університетами, науково-дослідними центрами, відомствами та іншими організаціями України та Сполучених Штатів.

Джерело

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Структура Web of Science. Як обрати журнал за Impact Factor та не потрапити до шахраїв?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також