"Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»" запрошує вчених долучитися до конкурсу та опублікувати статті у наступному номері видання.  

Стартував конкурс для вчених-фізиків

Зміст та умови конкурсу

Редакція журналу відбере 9 найкращих робіт для публікації статті на актуальну тему з орієнтацією на міжнародного читача.

Якщо Ваша стаття проходить рецензування, автор (авторський склад) не тільки не оплачує публікаційний внесок, а і отримує грошову винагороду у розмірі 1000 грн.

Автори, які вирішили взяти участь у конкурсі, повинні відправити свій матеріал на офіційну пошту видання: info@physics.uz.ua з поміткою "Для участі у конкурсі". Якщо Ви відправите статтю без позначки, тоді її будуть розглядати у звичайному режимі, і робота не буде претендувати на грошову компенсацію.

ВІДПРАВИТИ СТАТТЮ

Якщо подана стаття не пройшла конкурс до цього випуску журналу – публікація цієї статті буде безоплатною для автора у наступному випуску, але без грошової винагороди.

Унікальність статті – не менше 85%.

Більш детально з усіма вимогами до статті Ви можете ознайомитися на сайті видання. У випадку включення журналу до бази даних Scopus, опубліковані роботи в цьому номері будуть проіндексовані наукометричною платформою та отримають світове визнання.

До якого числа приймаються статті?

Матеріали приймаються до 30 квітня включно.

"Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»" входить до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України, а також індексується такими міжнародними базами даних та каталогами: Google Scholar, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, BASE, OpenAIRE, WorldCat.

Журнал публікує матеріали з таких спеціальностей:

104 – Фізика та астрономія

105 – Прикладна фізика та наноматеріали

Мови видання: українська, російська, англійська.

Конкурс проходить за підтримки компанії "Наукові публікації".

Редакція журналу "Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»" буде рада співпраці з українськими науковцями.

ВІДПРАВИТИ СТАТТЮ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "ЗВО та наукові установи відзвітували про свою наукову діяльність".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також