Компанія Clarivate оголосила про початок прийому заявок на нагороду Юджина Гарфілда - 2020 за інновації в аналізі цитування.

Мета: допомогти дослідникам у галузі наукометрії покращувати способи вимірювання впливу наукових досліджень. Комісії важливі інноваційні методи аналізу цитування, а не просте поетапне покращення вже існуючих метрик.

Для того, щоб взяти участь претендент має бути молодим дослідником, який знаходиться на початку своєї наукової кар’єри. На момент заповнення заявки термін професійної кар’єри не має перевищувати 10 років з моменту отримання PhD або кандидата наук.

Сума нагороди становить 25 000 доларів США, що виплачується одним внеском. Окрім премії, науковець одержує можливість доступу до досліджень та до вибору даних Web of Science.

Комісія конкурсу оцінює заявки на новітність, корисність та інноваційність і оголошує переможця публічно у вересні/жовтні щорічно.

Анкети потрібно надіслати на електронну пошту GarfieldAward@clarivate.com до 30 вересня 2020 року.

Скачати анкету можна на сайті компанії Clarivate.

Довідка: У 2017 році Clarivate започаткував премію за інновації в аналізі цитування на честь видатного вченого Юджина Гарфілда, щоб вшанувати його наукову спадщину та підтримку вчених усього світу. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Доступ до лабораторій ЄС та дослідження у ядерній сфері – нові можливості для українських вчених".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також