Нині використання структури IMRAD є незамінним для написання наукових робіт. Історія її виокремлення сягає ХІХ століття. Її почали використовувати для структурування наукових досліджень, які раніше публікувалися в довільній формі та часто мали описовий характер. Однак і на сьогодні виникають дискусії щодо складових структури IMRAD, що призвело до виокремлення її модифікацій.

Однак, чи не всі авторитетні наукові видання вимагають від авторів використовувати саме структуру IMRAD для оформлення власного дослідження.

Розібратися в тому, як коректно застосовувати структуру IMRAD для написання наукових статей, у тому числі для видань, що індексуються у Scopus/Web of Science, допоможе тематичне відео, яке підготував науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації».

Що Ви дізнаєтесь після перегляду відео?

  • що таке структура IMRAD;

  • з яких розділів складається структура;

  • що повинен містити кожен з описаних розділів;

  • як використовувати структуру IMRAD для написання наукової статті.

Ведуча: спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації» Катерина Тимків.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації» постійно розміщує нові відео про науку та наукометрію в Україні та світі на своєму YouTube-каналі. Долучайтеся!

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також